भाग्यले ठगिएकी सर्मिलाको कथा (भिडियो सहित )

यी हुन शर्मिला राई । भाग्यले ठगिएकी सर्मिला उपचार अभावका कारण जो मृत्‍युको पर्खाईमा दिन गनेर बसेकी छिन् । शरीरका दुबै म्रिग्रौला फेल हुँदा र उपचार खर्च जुटाउन नसक्दा मृत्‍युको पर्खाईमा छु भन्दै हाम्रा सामु गहभरी आशुँका ढिक्का खसाल्दै भक्कानिएर रोइन् ।

खोटाङ जिल्ला घर भई हाल ललितपुरको हरिशिद्धीमा बसोबास गर्दै आएकी राईको आर्थिक अभाव मात्र होइन, अहिले सम्म नेपाली नागरिकता पनि छैन । निरक्षर सर्मिला सानै उमेरमा काठमाण्डौ छिरेकी बिहेपछी यतै बसियो भनी हामीलाई सुनाइन । अर्काको खेतबारीमा मजदुरी गर्दागर्दै कहिले ज्यानमा यती ठुलो रोगलाग्यो पत्तै पाइन अब त बाँच्ने आशा पनि मरी सक्यो,छोरालाई पढाएर ठुलो बनाउने सपना पुरा गर्ने धोको पनि यतिकै मर्ने भयो भन्दै बिलौना गरिन् । प्रत्यक १५ दिनमा ५० हजारका दरले उपचार खर्च जुटाउनु पर्ने र श्रीमानको पनि ज्यामी मजदुरी कामले नधान्ने हुँदा बिछौनामा थला परेकी छिन् । सहयोगका लागी सम्पर्क – ९८४९६४७०४२ ९८४३४७१६०७

हेर्नुहोस भिडियो –Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv