काठमाण्डौमा च्यातियो निर्मलाको पोस्टर, महेन्द्रनगरमा टाँसियो ( भिडियाे सहित )

काठमाण्डौं १४ मङ्सीर । काठमाण्डौंमा बलात्कार पछि हत्या गरिएकी निर्मला पन्तका पोस्टर टाँस्ने केही युवाहरुलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । तर राजधानीमा पोष्टर हटाउदा महेन्द्रनगर तिनै पोष्टरले रंगिएको छ।

हत्यारालाई पक्राउ गरी कारवाहीको माग गर्दै आज दिउँसो निर्मलाकी दिदी मनिषा र महिला अधिकारकर्मीको टोलीले निर्मलाको तस्विर अंकित पोष्टर महेन्द्रनगरका चोक चोकमा टाँसेका छन् । सामाजिक सुरक्षा योजना घोषणा गर्ने दिन मंगलबार बिजुलीको पोलमा राखिएको प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको तस्बिर राखिए पछी निर्मलाको तस्बिर सहितको पोस्टर पनि राखिएको थियो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv