बाह्रबिसे नगरपालिकामा नेपाली कांग्रेस मेयर सहित अत्याधिक मतका साथ बिजयी

सिन्धुपाल्चोक,जेठ २ । सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको बाह्रबिसे नगरपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मेयरका प्रत्यासी बालकृष्ण बस्नेत अत्याधिक मतका साथ बिजय भएका छन । त्यस्तै उपमेयरमा मन्जु तमाङ पनि बिजयी भएकी छिन् । उक्त नगरपालिकामा नेपाली कांग्रेसले सबै वडामा जित हाँसिल गरेको छ । नगरलालिकाको वडाहरु क्रमस : १, २, ३ , ४ , ५ , ८, ९, बाट अध्यक्ष सहित सबै प्यानल नै बिजयी भएको हो ।
बाह्रबिसे नगरपालिका नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य मोहनबहादुर बस्नेतको घर रहेको नगरपालिका पर्छ । अघिल्लो पटक बाह्रबिसेमा एमालेले जितेको थियो । यस पटक एमालेले बाह्रबिसे नगरपालिका गुमाएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv