टानको अध्यक्षमा निलहरी बाँस्तोला बिजयी

काठमाण्डौं,साउन ३१ । पर्वतीय पर्यटन व्यवसायीको छाता सङ्गठन ट्रेकिङ एजेन्सिज एसोसिएसन अफ नेपाल (टान)को अध्यक्षमा निलहरि बाँस्तोला विजयी भएका छन् । सोमबार सम्पन्न अधिवेशन तथा निर्वाचनमा प्रतिस्पर्धी रामप्रसाद सापकोटा र बोधराज भण्डारीलाई हराउँदै उनी विजयी भएका हुन् ।

बाँस्तोलाले ७३५ मतका साथ विजयी भएका हुन् । उनको समूहबाट वरिष्ठ उपाध्यक्षमा कृष्ण दाहाल, प्रथम उपाध्यक्षमा प्रदीप पण्डित, द्धितीय उपाध्यक्षमा धनबहादुर गुरुङ, महासचिवमा विनोद सापकोटा, सचिवमा होमनाथ भट्टराई र कोषध्यक्षमा पुरुषोत्तम तिमल्सिना निर्वाचित भएका छन् ।
त्यस्तै, सदस्यहरुमा रामप्रसाद बन्जरा, राजु अर्याल, गणेशबहादुर अधिकारी, कुमार लामा सुवास भण्डारी, लाक्पा दोर्जे शेर्पा, र कृष्णबहादुर निर्वाचित भएका छन् । निर्वाचनमा भने ९५१ मत मात्र खसेको थियो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv