“राजाले हाँस्दा तर्सिने गणतन्त्र कस्तो गणतन्त्र ?” अर्जुन ज्ञवाली ( भिडियो सहित )

काठमाण्डौं, ११ पुष । पुर्व राजा ज्ञानेन्द्र शाह बिभिन्न जिल्लाको भ्रमणमा जाँदा राजनैतीक नेताहरुमा खैला बैला मच्चिएको हुन्छ । गणतन्त्रमा सरकार र नेताहरु अलोकप्रिय बन्दै गएको बेला पुर्व राजाको भ्रमणले राजाको प्रत्यक्ष शासन चाहने बर्गलाई सुखद सन्देश दिएको देखिन्छ ।

कतै हिन्दूत्वको जागरण, कतै क्रिश्चिनिटीको सम्मेलन र बर्तमान समयमा दुई तिहाईको सरकारले गरेको गतीबिधिलाई नजिकबाट नियाली रहेका लेखक तथा राजनीतिक बिश्लेशक अर्जुन ज्ञवाली सँग नियात्रा टिभी ले बिशेष अन्तर्वाता लिएकाे छ । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv