सिन्धुपाल्चोक २ मा मोहन बस्नेत निर्वाचित

काठमाण्डौं,मङ्सिर ११ । आफ्ना प्रतिद्वन्द्वीलाई फराकिलो मतान्तरले हराउदै नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य मोहनबहादुर बस्नेत सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नम्बर २ बाट प्रतिनिधि सभा सदस्यमा निर्वाचित भएका छन् ।
आफ्नो क्षेत्र छाडेर २ मा गएका बस्नेतले एमाले स्थायी कमिटी सदस्य शेरबहादुर तामाङ लाई ११ हजार ८७४ को फराकिलो मतान्तर सहित बस्नेत निर्वाचित भएका हुन् । बस्नेतले ३९ हजार ३२७ मत ल्याउँदा एमाले उम्मेदवार तामाङले २७ हजार ४९३ मात्रै मत ल्याएका थिए ।

मंसिर ४ को निर्वाचन अगाडि नै सिन्धुपाल्चोकमा गठबन्धनका नेताहरु बीच कुन क्षेत्र लिने भन्नेमा विवाद थियो । क्षेत्र छाड्नु परे विद्रोह गर्ने धम्की दिएका बस्नेत अन्तत क्षेत्र परिवर्तन गरेर पनि फराकिलो मतान्तर सहित विजयी भएका छन् । बहुदलीय व्यवस्थ पछि भएको निर्वाचन यता पहिलो पटक सिन्धुपाल्चोक २ मा नेपाली कांग्रेसले जित निकालेको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv