चर्चित लोक गायिका टिका पुनको “टिका पुन साँगीतिक साँझ” आयोजना हुँदै

काठमाण्डौं,माघ २० । नेपाली लोकगीत गायनको क्षेत्रमा लामो समय देखी गीत गाउँदै आएकी चर्चित लोक गायिका टिका पुन ले “टिका पुन साँगीतिक साँझ” सांगितिक कार्यक्रम प्रज्ञा प्रतिष्ठानको सभा हल कमलादीमा हुने भएको छ । गर्दैछिन ।

माघ २१ गते शनिबार  १:३० बजे देखी संचालन हुने साँगितिक कार्यक्रममा लोक दोहरी क्षेत्रका हस्ती लोक सम्राट राजु परीयार,पशुपती शर्मा,नारयण रायमाझी ,रामजी खाँण,खड्ग गर्बुजा आदिले पुनलाई अतिथि कालाकारका रुपमा साथ दिने आयोजक दर्पण संगितालयले जनाएको छ ।

कार्यक्रमको प्रमुख अतिथीका रुपमा उपराष्ट्रपति नन्द बहादुर पुनको उपस्थिति रहने आयोजकले जनाए । नेपाली मौलिक लोक भाकाका साथै पुन का अन्य चर्चित गीत र नाच प्रस्तुत हुने पनि आयोजकले जनाएको छ । त्यस्तै पुनलाई स्मृति शाही ,करिश्मा मगर, शिव संगित,धनराज चुनारा, खगेन्द्र बि.क. , सन्तु थापा लगायतका कलाकारहरुले साथ दिने छन् ।

 Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv