दु:खी गरीब र ब्यापारीको भगवान बन्दै दुर्गा प्रसाईं, देशभर थाले यस्तो अभियान (भिडियो सहित )

काठमाण्डौं,माघ २२ । दुर्गा प्रसाईंले राजा रबी र प्रचण्डलाई आफ्नो महाअभियानमा आउन आग्रह गरेका छन् । शनिबार पेरिस डाँडामा राष्ट्र,रास्ट्रियता,धर्म संस्कृति र नागरिक बचाउ महाअभियान नेपाल को कार्यालयको उद्घाटन गर्नै उनले राष्ट्र बचाउनका लागि सबैलाई आग्रह गरेका हुन ।

यती बेला देश आर्थिक संकटमा गुज्रीरहेको छ । सबै ब्यापारीहरु टाट पल्टिएका छन । यस्तो अवस्थामा बैंकले ऋणको ब्याजदर बढाएर ब्यापारीको घाँटी निमोठ्ने काम गरीरहेको छ । ब्यापारी जोगान र देश मै रोजगार उत्पन्न गराउन मेरो अभियान हो । सबैले मिलेर राष्ट्र बचाउँ र धर्म जोगाउँ भन्नु भयो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv