पहिलो पटक भारतिय प्रधानमन्त्रीलाई रास्वपाका अध्यक्ष लामिछनेको सन्देश ( भिडियो सहित )

काठमाण्डौं,माघ २२ । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रबि लामिछनेले भारतका प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी लाई सन्देश पठाएका छन । पार्टी कार्यालयमा बिशेष पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी उक्त सन्देश पठाएका हुन । उनले भने “मोदी जी तपाईंले यहाँ विश्वास गरेका र पठाइएका जो सुकै हुन तिनीहरु प्रती विश्वास गर्न छोडिदिनुहोस् ।

यदी यही कुरा सम्झेर तपाईं नेपाल भारतको सम्बन्ध बलियो छ भन्ने सोच्नु भएको छ भने । त्यो सोचाइ गलत हो र नेपाल भारतको सम्बन्ध अझ प्रगाढ बनाउन चाहनु हुन्छ भने सिधा कुरा गर्नु होला कुनै एजेन्ट,पत्रकार वा कसैलाई विश्वास गर्न ब्यर्थ छ । ”

छोटो समयमा नै देशको उपप्रधान तथा गृहमन्त्रालय सम्भालेका रबि लामिछनेको नागरिकता बिबादमा तानिएपछी उनको मन्त्री र सांसद पद दुबै गुमेको छ । आजै पार्टीका तर्फबाट मन्त्री बनेका सबै मन्त्रीले प्रधानमन्त्री समक्ष रजिनामा बुझाएका छन ।

मन्त्रिपरिषदमा रहेका श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्री डोलप्रसाद अर्याल, शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री शिशिर खनाल र स्वास्थ्य तथा जनसंख्या राज्यमन्त्री तोसिमा कार्कीले राजीनामा दिएका हुन्।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv