दोस्रो एलआइसी मिडिया अवार्ड सम्पन्न कृष्णा ताम्राकारलाई दीर्घ साधना र भुषण दाहाल दशकको उत्कृष्ट पत्रकारिता सम्मान प्रदान

काठमाण्डौं,फागुन ८ । दोस्रो एलआईसी नेपाल मिडिया अवार्ड २०७९ सम्पन्न भएको छ । आईतबार होटेल याक एण्ड यतीमा कार्यक्रमको आयोजना गरी ड्रिम हाइ नेपालले नेपाल मिडिया अवार्ड २०७९ सम्पन्न गरेको हो ।

कूल ११ विधामा नगद राशीसहित टेलिभिजन, छापा, एफएम रेडियो र अनलाइन सञ्चारमाध्यमहरूमा कार्यरत सञ्चारकर्मीहरूको पछिल्लो एक वर्षयताको उपस्थिति र प्रस्तुतिलाई आधार बनाएर उत्कृष्ट मनोनयन गरिएकाहरुलाई प्रदान गरियो । अवार्डमा १० विधामा उत्कृष्ट ३ को टप थ्री मनोनयन गरिएको थियो ।

दोस्रो एलआइसी नेपाल मिडिया अवार्ड २०७९ मा सञ्चार तथा सामाजिक क्षेत्रमा आफ्नो जीवन अर्पेका व्यक्तित्व वरिष्ठ संचारकर्मी कृष्ण ताम्राकारलाई लाइफटाइम एचिभमेन्ट अवार्ड (दीर्घ साधना सम्मान) र वरिष्ठ पत्रकार भुषण दाहाललाइ दशकको उत्कृस्ट पत्रकारिता सम्मान प्रदान गरियो ।
त्य्स्तै पब्लिक च्वाइस युट्युबमा इन्द्रेणीका कृष्ण कंडेल, पपुलर युट्युबमा संचालक मोहन बस्नेत,दुबईबाट नेपालीक शव फर्काउने अभियानमा लागेका अभियानता भिम बहादुर मल्ल ठकुरी आदी लाई अवार्ड सम्मान प्रदान गरिएको थियो ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि बरिष्ठ पत्रकार भैरव रिसाल रहुनु भएको थियो । कार्यक्रममा नेपाली सांस्कृतिक झल्किने खालका प्रस्तुति तथा विभिन्न कलाकार मार्फत प्रस्तुतिसमेत गरेका थिए ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv