चर्चित गीतकार शंकर अधिकारी घायल सम्मानित

सिन्धुली,बैशाख ११ । सिरुपाते जुँगाका लेखक शंकर अधिकारी घायल सम्मानित भएका छन् ।  रामेछाप साँस्कृतिक कलाकार समाजले आयोजना गरेको सम्मान कार्यक्रममा माननीय पर्यटन मन्त्री सुदन राई किरातीले दोसल्ला र सम्मान पत्र प्रदान गर्नु भएको थियो ।

घायलका “सिम्पल सिम्पल कान्छीको डिम्पल पर्ने गाला”, “तिम्रो आँखामा बस्ने रहर भो मलाई” , “घरी मुसु मुसु मुस्कुराएर मार्‍यौ”, मेरी बास्सैको शिर्ष गीत ,छक्का पन्जा ४ को “सिरुपाते जुँगामा दाहिने हातको ताउ” लगाएत दर्जनौं गीत चर्चित रहेको छ ।  कार्यक्रममा गायक भोजराज काफ्ले लगायत रामेछापका बर्तमान निबर्तमान सासद समाजसेवी रमेश बाबू श्रेष्ठ लगायतका ब्यक्तीहरुलाई पनि सम्मान गरिएको थियो ।

 Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv