एबोगाडोको रुख रोपेर ज्ञानेन्द्र ले सरकारलाई चुनौती

काठमाण्डौं,जेठ ५ । बागमती सरसफाइ महाअभियानको १० बर्ष पुरा भएको अवसरमा बागमती नदीकिनारमा वृक्षारोपण गरिएको छ । शनिबार बिहान संघिय साँसद माननीय ज्ञानेन्द्र शाही र प्रदेश सभा सदस्य सुनिल केसीको उपस्थितिमा वृक्षारोपण सम्पन्न भएको हो ।

अतिथी शाहीले एबोगाडोको रुख रोप्दै वृक्षारोपण कार्यले देखिएको हरियालीले आज बागमती सुन्दर भएको बताए । २०६८ सालमा नदीकिनर हेर्नलायक नरहेको तर अहिले सोही किनारमा रेस्टुरेन्ट खुलेको देख्दा कल्पना समेत नगरेको कार्यको अभियानकर्ता सबै प्रशंसाको पात्र रहेको उल्लेख गरे । वृक्षारोपण कार्यक्रममा बागमती सरसफाइ महाअभियानता पुर्व मुख्य सचिव लीलामणी पोखरेल,पुर्व सिडियो लगायतको उपस्थिती रहेको थियो । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv