प्रियंका कार्कीको ‘अनागत’ माघ ११ गते प्रदर्शनमा आउने

काठ्माण्डौं,२६ पौष । चलचित्र ‘अनागत’ युनिटले राजधानीमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेकाे छ । सस्पेन्स थ्रिलर श्रेणीमा बनेको चलचित्रलाई माउन्टेन रिभर फिल्म्स र टाइनी बट बिग पिक्चर्सको ब्यानरमा समीर उपाध्याय, चन्द्र कुमार झा, स्व. निलु डोमा शेर्पा र निर्देशक भुटिया स्वयमले संयुक्त रुपमा निर्माण गरेका हुन् ।

मनोविज्ञानमा आधारित चलचित्रले एक परिवारको कथा बोलेकाे छ । चलचित्रमा अर्पण थापा , प्रियंका कार्की , प्रविन खतिवडा , रोसिन सुबेदी लगायतको अभिनय रहेको छ ।चलचित्रमा प्रियंका कार्की र अर्पण थापाले श्रीमान श्रीमतीको भूमिका निभाएका छन्

चलचित्रलाई सिसन बानियाँले खिचेका हुन् भने रंजित मानन्धरले सम्पादन गरेका छन् चन्द्र कुमार झाको कथालाई प्रवचन श्रेष्ठ र भुटियाले पटकथा लेखेका हुन् । चलचित्र माघ ११ गते बाट सार्बजनिक प्रदर्शनमा आउने छ । हेर्नुहाेस भिडीयाे –Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv