उच्च अदालतले गर्‍यो प्रसाई कै पक्षमा निर्णय, कुमारी बैंकलाई दियो यस्तो आदेश

काठमाण्डौं,असार २८ ।  उच्च अदालतले कुमारी बैंकलाई पूर्वाञ्चल क्यान्सर अस्पताल र बी एण्ड सी मेडिकल कलेजले लिएको ऋण तत्काल असुली नगर्न आदेश दिएको छ । उच्च अदालत विराटनगरको इलाम इजलासका न्यायाधीशद्वय लोहित चन्द्र शाह र सोमकान्त मैनालीको संयुक्त इजलासले मेडिकल व्यवसायी दुर्गा प्रसाईको पक्षमा अल्पकालीन अन्तरिम आदेश जारी गरेको हो ।

बैंकले प्रसाईंको बी एण्ड सी मेडिकल कलेजको नाममा रहेको ७० करोड र पूर्वाञ्चलल क्यान्सर अस्पतालको नाममा रहेको ३० करोड गरि एक अर्ब रुपैयाँ ऋण तिर्न बैंकले ताकेता गरेपछि उनी अदालत पुगेका थिए ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv