बोटको दुई मोडेलका स्मार्टवाच र ब्लुटुथ स्पिकर सार्वजनिक

काठमाण्डौं,साउन १ गते ।  इम्याजिन मार्केटिङ लिमिटेड, भारतको नम्बर १ वायरलेस हियरेबल ब्रान्ड बोटको दुई मोडेलका स्मार्टवाच र ब्लुटुथ स्पिकर सार्वजनिक भएको छ । बोटका लागि नेपालको आधिकारिक बिक्रेता टेलिटक प्रालिले ‘स्टोन १९०’ (Stone 190) नामको ब्लुटुथ स्पिकर तथा ‘स्टोर्म कल’ (Storm call) र ‘वेभबिट’ (Wave Beat) मोडेलका स्मार्टवाच ल्याएको हो । यी उपकरण साउन १ देखि दराज लगायत अन्य रिटेल पसलमा उपलब्ध हुने कम्पनीले जनाएको छ ।

स्टोन १९०-५ वाट रेटेड पावर भएको यो स्पिकरको मूल्य कम्पनीले २६९९ रुपैयाँ तोकेको छ ।

स्टोर्म कल -कम्पनीले स्टोर्म कलको मूल्य ४४९९ रुपैयाँ तोकेको छ ।

वेभ बिट -। वेभ बिटको मूल्य ३४९९ रुपैयाँ तोकेको छ ।

दराजका आकर्षक अफरहरु

साथ साथै दराजमा अहिले कमिङ सुनमा रहेका तीन ओटा बोटका नयाँ प्रडक्टहरु; STONE 190 ब्लुटुथ स्पिकर र Storm Call र Wave beat स्मार्टवाच श्रावण १ गते 00:00 बजेबाट दराजमा सार्वजनिक हुने भएका छन् । नेपालका लागि बोटको आधिकारिक बिक्रेता टेलिटक प्रालिले सार्वजनिक गर्दै यसका लागि विशेष अफरहरू ल्याएको छ ।

यसअन्तर्गत लाइभ भइसकेपछि पहिलो पटक ती प्रडक्ट खरिद गर्ने 33 जना सेवाग्राहीलाई स्टोन १९० स्पिकर मात्र रु १९९९, वेभ बिट स्मार्टवाच मात्र रु २९९९ र स्टोर्म कल स्मार्टवाच मात्र रु ३९९९ रुपैयाँमा खरिद गर्न सक्नेछन् ।

त्यस्तै सोमबार दिउसो १२ बजे दजारको लाइभ सेसनमा “फास्टेस्ट फिङ्गर फ्रस्ट” भन्ने अफर अन्तर्गत छनोट भएका पाँच जनाले ३४९९ पर्ने Wave Beat स्मार्टवाच मात्र रु ३४ रुपैयाँमा पाउनेछन् । उक्त अफरमा सहभागी हुनका लागि १२ बजे हुने दराजको लाइभ सेसनमा सहभागी हुने पर्ने छ । उक्त लाइभ सेसनमा रु ३४६५ को डिस्काउन्ट भौचरहरु फ्लाश हुने छन् र ग्राहकहरुले उक्त भौचर को प्रयोग गरेर ३४९९ पर्ने ‘वेभबिट’ (Wave Beat) स्मार्टवाच मात्र रु ३४ मा खरिद गर्न सक्नु हुनेछ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv