धारापाटीमा ‘ओपन जीम’ उदघाटन

काठमाण्डौं,भदौ १६ । धारापाटी सामुदायिक सेवा समितिको संयोजक्त्व ‘ओपन जिम’ संचालन भएको छ । काठमाण्डौंको बसुन्धारा धारापाटीमा आज कामनापा ३ का वडा अध्यक्ष प्रेम थापाले रिबन काटी उक्त ओपन जीमको उद्घाटन गर्नु भयो ।

करिब १४ लाखमा निर्मित उक्त जीममा बालक देखी जेष्ठ नागरिक सम्मले सहज हुने सामाग्री राखिएको महासचिव राजन गौतमले बताए । उनले भने ‘उक्त सामाग्री लगायतको सम्पूर्ण खर्च काठमाण्डौं महानगर पालिका वडा नम्बर ३ को आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोगमा सम्पन्न भएको हो । समितिले ब्यवस्थापना को जिम्मा लिएको छ । ‘

उदघाटन कार्यक्रम मा कामनापा ३ का अध्यक्ष,सदस्य लगायत अन्य राजनीतिक दलका नेता बिशिष्ठ लब्ध प्रतिष्ठित ब्यक्तीहरुको उपस्थिती रहेको थियो । सामाजिक कार्यमा आफ्नो प्रतिबद्दता अनुरुप नै उक्त सार्वजनिक स्थानमा यस्ता कृयाक्लाप गर्न पाउँदा खुशी रहेको अध्यक्ष थापाले बताउनु भयो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv