क्रिशल र सेड्रिना को ‘ओढेर गुंघट’ को बोलको म्युजिक भिडियो यूट्युबमा भाईरल

काठमाडौं,फागुन १० । नेपाल आईडलको ८औं स्थान सम्म पर्न सफल क्रिशल कडेलको स्वरमा सजिएको “ओढेर घुंघट ” बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । बिहीवार काठमाण्डौंमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी उक्त भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो ।

भिडियोमा क्रिशल कडेल र सेड्रिना शर्माको उत्कृष्ट अभिनय देख्न पाईन्छ । न्रिपेश उप्रेती को शब्दमा संगीतकार अर्जुन पोखरेलले उत्कृष्ट संगीत भरेका छन भने, गोपाल रसाइलीको संगीत संयोजन पनि त्यतिकै उत्कृष्ट छ ।

https://www.youtube.com/watch?v=mLW9kVz5MQo

निर्देशक दिपक आचार्यले फरक शैलीमा प्रस्तुती दिएका छन भने डिओपी अर्जुन तिवारी , सिनेमाटोग्राफर अर्जुन थापा, कोरियोग्राफर र ड्रेस डीजाइन तेन्जु योन्जन,कलरिङ्ग तथा सम्पादन चन्दन दत्ता ले गरेका हुन ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv