अपडेट: नख्खुमा भएको विस्फोटमा ३ जना घाइते, कमल पोखरीमा पनि शंकास्पद बस्तु

काठमाडौं, १० फागुन । ललितपुरको भैंसेपाटीस्थित एनसेल मुख्यालय बाहिर बम बिस्फोट भएपछि देशभरका प्रहरी इकाईलाई अलर्ट रहन प्रहरी प्रधान कार्यालयले निर्देशन गरेको छ ।

शुक्रवार सांझ ललितपुरको भैसेपाटी स्थित एनसेल मुख्यालय बाहिर बम विस्फोट हुंदा तीन जना घाइते भएका छन् । काठमाडौंको कमलपोखरी नजिक पनि शंकास्पद बस्तु देखिएपछि प्रहरीले सतर्कता अपनाएको छ । कमलपोखरीमा नेपाली सेनाको बम डिस्पोजल टोलीलाई खबर गरिएको छ भने भैसेपाटीमा भएको घटनाका बारेमा प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको छ । भएको छ।

विस्फोटमा परी घाइते भएकाहरुको अल्का अस्पतालमा उपचार सुरु गरिएको छ। घटनास्थलमा प्रहरी टोली परिचालन गरिएको ललितपुर प्रहरीका डिएसपी अपिलराज बोहराले बताएका छन् । घटनास्थलमा महानगरीय अपराध महाशाखा र प्रहरी प्रधान कार्यालयको विशेष ब्युरोको टोली पुगेको छ । यता, कमलपोखरीस्थित आँगन मिठाई पसल नजिक पनि शंकास्पद वस्तु फेला परेको हो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv