अवैध रूपमा ल्याएको सामान सहित पक्राउ

काठमाडौं, ८ बैशाख । काठमाडौं  त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय बिमानस्थल गौचरणमा दुबईबाट शाही दुबईको एफजेड-५७५ नम्बरको उडानबाट नेपाल आएका भारतीय नागरिक ३० वर्षीय महेश रामचन्द्र देवकालाई कपडाको पेटीमा लुकाई छिपाई ल्याएको पहेलो सुनजस्तो देखिने धातु करिव २ हजार ७ सय ग्राम सहित शुक्रबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।
धनुषा  जनकपुर उपमहानगरपालिका-२४ स्थित सडकमा ज.८ प ९९६० नम्बरको मोटरसाइकलमा सवार सर्लाही संग्रामपुर नगरपालिका-६ बस्ने ३० वर्षीय सन्देश मण्डल र धनुषा सहिदनगर नगरपालिका-६ बस्ने २१ वर्षीय रंजित मुखियालाई अवैध रुपमा साथमा लिई हिँडिरहेको ९ केजी ८ सय ग्राम चाँदी र उक्त मोटरसाइकल सहित शुक्रबार प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।
घटनाका सम्वन्धमा स्थानीय प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv