आजको राशीफल

काठमाण्डौं,फागुन १४ । वि.सं. २०७५ साल फागुन १४ गते। मंगलबार। इश्वी सन् २०१९ फेब्रुवरी २६ तारिख। शकसंवत् १९४०। विरोधकृत् संवत्सर। उत्तरायण। शिशिर ऋतु। नेपाल संवत् ११३९ सिल्लागा।
मेष राशि – तनावबाट छुटकारा प्राप्त गर्न आफ्ना बच्चाहरुसँग आफ्नो बहुमूल्य समय बिताउनुहोस् । आज गरेको लगानीले तपाईंको समृद्धि र वित्तीय सुरक्षामा अभिवृद्धि गर्नेछ । टाढाको यात्रा आरामदायक हुनेछैन ।


वृष राशि – तपाईंले आफ्नो बुद्धि कौशलता र कूटनीतिलाई आफ्नो मन बिरोल्ने समस्याहरूको समाधान गर्नको लागि प्रयोग गर्नु आवश्यक छ । केही अतिरिक्त पैसा बनाउन आफ्नो नवीन विचार प्रयोग गर्नुहोस् । घर-सुधार गर्ने परियोजनाहरू विचार गर्नुपर्छ।तपाईंले आफ्नो साथीको प्रेम साँच्चै आत्मीय रहेछ भनेर आज थाहा पाउनु हुनेछ ।


मिथुन राशि – तपाईंले निर्णय गर्नु परेमा अरू मान्छेको भावनालाई विशेष ध्यान दिनुहोस्। तपाईंको कुनै पनि गलत निर्णयले तिनीहरूलाई मात्र गहिरो असर गर्दैन, तपाईंलाई पनि मानसिक तनाउ दिन्छ। तपाईंले केही अतिरिक्त पैसा बनाउने तरिकाहरू खोजिरहनु भएको छ भने सुरक्षित वित्तीय योजनाहरुमा लगानी गर्नुहोस् ।


कर्कट राशि- तपाईंले अवकाशको खुशीलाई रमाइलो पार्न जानु हुँदैछ। व्यस्त र तनावपूर्ण यात्रा गर्नुहोस् तर आर्थिक फाइदा भने होस् । प्रियसँग क्यान्डी फ्लोस् र टफी बाँट्ने कार्डमा सम्भावना देखिन्छ रचनात्मक । प्रकृतिकका कार्यहरूमा संलग्न हुनुहोस् ।


सिंह राशि- तपाईंको मन हालका घटनाहरूले विचलित गर्नेछन् । ध्यान र योग आध्यात्मिक साथै भौतिक लाभको लागि लाभदायी साबित हुनेछन् । तपाईंको आर्थिक स्थितिमा सुधार भए तापनि पैसाको खर्चले अझै पनि तपाईंका परियोजनाहरु कार्यन्वयन गर्नमा रोकावट गरिरहनेछ । आजको दिन आफ्नो प्रेमको मुस्कानबाट सुरु हुनेछ, र एक-अर्काको सपनामा अन्त हुनेछ ।दिवास्वप्नले तपाईंको पतन हुनेछ – आफ्नो काम गर्न अरूलाई नभन्नुहोस् ।


कन्या राशि- तपाईंको प्यारो सपना साकार हुनेछ। तर आफ्नो उत्तेजनालाई नियन्त्रणमा राख्नुहोस् किनकि धेरै आनन्दले केही समस्या उत्पन्न गर्न सक्छ। तपाईंसँग राय मागे नलजाइकन दिनुहोस् किनभने यसको लागि तपाईंको अत्यधिक कदर गरिनेछ।


तुला राशि – तपाईं आफ्नो सोखको लागि वा तपाईंलाई सबैभन्दा आनन्द लाग्ने कुरा गर्न आफ्नो अतिरिक्त समय खर्च गर्नुपर्छ। भावनात्मक रोकावटले तपाईंलाई समस्यामा पार्नेछन्। तपाईं आज काममा एउटा अचम्मको व्यक्ति भेट्न सक्नु हुनेछ। आज मान्छेहरूले तपाईंको प्रशंसा गर्नेछन् – जुन तपाईंले सधैं सुन्न चाहनु हुन्थ्यो ।


वृश्चिक राशि- तपाईंको सबैभन्दा ठूलो सम्पत्ति हँसिलो प्रकृति हो, यललाई आफ्नो रोग निको पार्न प्रयोग गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। तपाईं आज आफ्नो पैसालाई लिएर समस्यामा पर्नुहुनेछ – तपाईंले बढी खर्च गर्नुहुन्छ वा आफ्नो वालेट गलत ठाउँमा राख्नु हुनेछ – बेवास्ताले गर्दा केही घाटा निश्चित छ। पत्नीले तपाईंको जीवन परिवर्तन गर्न मद्दत गर्नेछिन् ।

धनु राशि- साथीहरूसँग साँझ रमाइलो हुन सक्छ तर धेरै खानाले भोलीपल्ट बिहान विरक्तलाग्दो हुन सक्छ । सबै प्रतिबद्धता र आर्थिक कारोबार ध्यानपूर्वक गर्न आवश्यक छ। धेरै फाइला पाउन आफ्नो सबै कौशल लगाउनुहोस् ।आफ्नो प्रतिष्ठामा हानि गराउने मान्छेसँगको सङ्गत गर्न रोक्नुहोस्।


कुम्भ राशि – आध्यात्मिक साथै भौतिक लाभको लागि ध्यान र योग अभ्यास गर्नुपर्छ। तपाईंले वित्तीय लाभ हुने शानदार नयाँ विचार गर्नु हुनेछ । कसैले विदेशी समाचार र व्यापारको भेट पनि पाउन सक्नेछन्।


मीन राशि- आफ्नो शारीरिक तन्दुरूस्ती कायम गर्नको लागि तपाईंले आज केही खेल गतिविधिहरूको आनन्द लिने सम्भावना छ । तपाईं अरूको लागि बढी खर्च गर्न चाहनु हुनेछ।कसैले तपाईंको प्रसंशा गर्न सक्छ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv