आज को राशिफल

वि.सं. २०७५ साल फागुन १५ गते। बुधबार, इश्वी सन् २०१९ फेब्रुवरी २७ तारिख ।

मेष राशि- तनावले स-साना रोग लाग्न सक्छ। तनाव मुक्त महसुस गर्न मित्र र परिवारका सदस्यहरूसँग बस्नुहोस् । आज तपाईंले सजिलै धन बढाउन सक्नुहुन्छ ।


वृष राशि-अरूलाई आलोचना गर्ने बानीले स्वयं केही आलोचनाको सामना गर्नु पर्ने सम्भावना छ । आफ्नो खुशीलाई माथि र प्रतिरक्षालाई तल राख्नुहोस् र यसले तपाईंलाई कसैको टिका टिप्पणीबाट मुक्त हुने राम्रो अवसर दिनेछ ।


मिथुन राशि- तपाईंले लामो समयदेखि अनुभव गरिरहेको जीवनका तनाव र किचलोबाट राहत प्राप्त गर्नु हुनेछ । यिनीहरूलाई स्थायी रूपमा निकाल्न तपाईंको जीवन शैली परिवर्तन गर्ने सही समय हो । अरूले भनेको मानेर लगानी गरेमा आज आर्थिक घाटाको सम्भावना देखिन्छ।


कर्कट राशि – ध्यान र आत्म-बोध लाभदायी साबित हुनेछन् । अनुमान वा अनपेक्षित लाभ मार्फत आर्थिक स्थितिमा सुधार आउनेछ । आज धार्मिक स्थल वा आफन्तको घरमा भ्रमण गर्ने सम्भावना देखिन्छ ।


सिंह राशि-आफ्ना लागि मान्छेलाई जबरजस्ती काम गर्न बाध्य नगराउनुहोस् । तपाईंलाई असीमित आनन्द दिने अरूलाई गर्न चाहेको र चासोको बारेमा सोच्नुहोस् । परिवारका सदस्यहरूसँगको मतभेदमा विजयी भएर – तपाईं सजिलै आफ्नो लक्ष्य पूरा गर्नु हुनेछ ।


कन्या राशि- तपाईंको ऊर्जा स्तर उच्च हुनेछ र रोकिएका कार्यहरू पूरा गर्न यसको प्रयोग गर्नुपर्छ । तपाईंको अव्यावहारिक योजनाले धनको कमी गराउनेछ । कसैका लागि – परिवारमा नयाँ सदस्यको आगमनले खुशी ल्याउने छ ।


तुला राशि-धेरै यात्रा गर्नाले तपाईंलाई उन्मादमा पार्नेछ । अनुमान वा अनपेक्षित लाभ मार्फत आर्थिक स्थितिमा सुधार आउनेछ । तपाईंले परिवारमा शान्त स्वभाव ले जस्तै निर्णय गर्नु पर्ने छ । समस्याहरू नियन्त्रणमा राख्न सबैको समस्या सुन्नुहोस् ।


वृश्चिक राशि- तपाईको आज मनोरञ्जन र आनन्दको दिन छ । आफ्नो निवासको विषयलाई लिएर लगानी गर्नु लाभदायक हुनेछ। आज प्रेमको परमानन्दमा तपाईंको सपना र वास्तविकताको मिश्रण हुनेछ।


धनु राशि- आफ्नो जोडीको सुंदर मनले तपाईंको दिन रोशन हुन सक्छ । आज बहुमुल्य वस्तु र गहनामा लगानी गर्नाले लाभ र समृद्धि हुनेछ। आफन्तहरूले तपाईंको बढी उदार व्यवहारको अनावश्यक लाभ लिने प्रयास गर्नेछन्। आफूलाई नियन्त्रणमा राख्नुहोस् अन्यथा तपाईंलाई धोका हुन सक्छ।


मकर राशि – तपाईंले परिस्थितिलाई जित्नु भयो भने पीर हराउनेछ । तपाईंले यसलाई साहसको पहिलो स्पर्शमा फुट्ने साबुनको फोकाजस्तो हो भनेर बुझ्ने सम्भावना छ। दिनको पछिल्लो समयमा आर्थिक सुधार हुनेछ । साँझको सामाजिक गतिविधि तपाईंले अपेक्षा गरेको भन्दा धेरै राम्रो हुनेछ ।


कुम्भ राशि – आज मनोरञ्जन खेल गतिविधिहरु र घर बाहिरका कार्यहरू समावेश हुनुपर्ने छ । नयाँ आर्थिक सम्झौता तय हुनेछ र नयाँ रकम प्राप्त हुने सम्भावना छ । टाढाको आफन्तबाट आएको अप्रत्याशित सन्देशले सम्पूर्ण परिवारमा उत्साह ल्याउनेछ ।


मीन राशि- तपाईको आज एउटा विशेष दिन हो किनकि राम्रो स्वास्थ्यले तपाईं असाधारण कुरा गर्न सक्षम हुनुहुनेछ । आफ्नो खर्चमा अप्रत्याशित वृद्धिले तपाईंको मनमा शान्ति हुनेछैन ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv