सबै शवको पोष्टपार्मटम सकियो केही बेरमा श्रद्धाञ्जलीका लागि टुँडिखेल लगिने

काठमाण्डौं, फागुन १७ । ताप्लेजुङमा बुधबार भएको हेलिकोप्टर दुर्घटनामा निधन भएका संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री रवीन्द्र अधिकारीसहित ७ जनाको शव पोष्टपार्मटम सम्पन्न भएको छ । त्रिवि शिक्षण अस्पतालको फरेन्सिक मेडिसीन विभागमा सबै शवको पोष्टमार्टम बिहीबार दिउँसो २ बजेदेखि शुरु गरेको थियो । पोष्टमार्टम शुरु भएको ११ घण्टापछि सबै शवको पोष्टमार्टम सकिएको विभागका प्रमुख डाक्टर रिजेन श्रेष्ठले बताए ।

सबै शवको पोष्टमार्टम सकिएकाले अहिलेकेहिबेरमा अस्पतालले मृतकका आफन्तहरुलाई शव बुझाइने डा श्रेष्ठले बताए ।

बिहीवार दिउँसो २ बजेदेखी पोष्टमार्टको लागि खटिको र सबै शवहरुको पोष्टमार्टमको काम राति १ बजे सकिएको डा श्रेष्ठले बताए । अस्पतालले मृतकका परिवारलाई शव बुझाउएपछि प्रहरीले नै श्रद्धाञ्जलीका लागि टुँडिखेल लगिने बताईएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv