‘लभ स्टेशन’को फस्ट लुक पोष्टर सार्वजनिक

काठमान्डौं,फागुन १९ । नायक प्रदीप खड्का र नायिका जसिता गुरुङको अभिअन्य रहेको दोश्रो चलचित्र ‘लभ स्टेशन’को फस्ट लुक पोष्टर सार्वजनिक भएको छ । सार्वजनिक पोष्टरमा प्रदिप र जसितालाई निकै रोमान्टिक प्रस्तुत गरिएको छ भने पोस्टरलाइ आनन्द महर्जनले डिजाईन गरेका छन । चलचित्रको पहिलो गीत पनि केहि सप्ताह अघि मात्र रिलिज भएको थियो भने गीतले बजारमा राम्रै प्रतिक्रिया बटुलेको छ ।

उज्ज्वल घिमिरेको निर्देशन ,आलोक शुक्लाको छायाँकन , शम्भुजित बाँसकोटा, दीपक शर्मा, राजनराज शिवाकोटी र एलिस कार्कीको संगीत रहेको यस चलचित्रमा जसिता र प्रदिप संगै सँगै रमेश बुढाथोकी, प्रकाश शाह, रेशु भट्टराई, बिनोद कुमार पौड्याल, प्रिया रिजाल, सरु बिष्ट, रवी डंगोल, दिनेश काफ्ले, कालु रानाको अभिनय रहेको छ ।

काफिया फिल्म्स्को व्यानरमा निर्माण यस चलचित्रलाइ काफिया शाही (क्रिसु) र कविरबिक्रम शाहीले निर्माण गरेका हुन् भने चलचित्र यहि आउदो चैत्र २२ मा रिलिज हुने पक्का भएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv