चलचित्र ‘लभ स्टेसन’को ट्रेलर सार्वजनिक

काठमाण्डौं,फागुन २१ । चलचित्र ‘लभ स्टेसन’को ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको छ । मंगलबार राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रमका बिच चलचित्रको ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो ।

म्युजिकल लभस्टोरी चलचित्रमा प्रदीप खड्का, जसिता गुरुङ, रमेश बुढाथोकी, प्रकाश शाह, रेशु भट्टराई, रश्मी पाण्डे, बिनोद कुमार पौड्याल, प्रिया रिजाल, सिरु बिष्ट, रवी डंगोल, दिनेश काफ्ले, कालु राना, रिशु खरेल, ज्वलन्त गौतम लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।

उज्वल घिमिरेले निर्देशन गरेको चलचित्रलाई काफिया फिल्मस्को ब्यानरमा निर्माण गरिएको हो । गोविन्द शाही प्रस्तुतकर्ता रहेको चलचित्रलाई काफिया शाही (क्रिसु) र कविर बिक्रम शाहीले निर्माण गरेका हुन । निर्देशक घिमिरेकै कथा, सुवास सिंह बस्नेतको पटकथा तथा संवाद, आलोक शुक्लाको छायाँकन रहेको चलचित्रमा शम्भुजीत बासकोटा, दीपक शर्मा, राजनराज शिवाकोटी र एलिश कार्कीको संगीत रहेको छ । चैत्र २२ गतेलाई चलचित्रको प्रदर्शन मिति तय गरिएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv