बिश्लेशक सेढाईको सनसनीपूर्ण खुलासा:सिके रावत सँग नागरिकता,सिमा र स्वतन्त्र मधेसको के कनेक्सन छ ?(भिडियो सहित )

काठमाण्डौ,फागुन २७ । नागरिकता,सिमा र तराईलाई नेपालबाट अलग गराउने गुरु योजना अनुरुप नै सिके रावतलाई छाडिएको बिस्लेशक,नागरिकता र सिमा बिज्ञ हेमन्त सेढाईले ठोकुवा गर्नु भएको छ । तराइका अन्य पार्टीलाई समेत ओझेल पार्ने गरी रावतलाई नेकपाले अघी सारेको उल्लेख गर्नु भयो । हेर्नुहोस् भिडियो :-

आईतबार नियात्रा टिभी सँगको अन्तर्वाताको क्रममा नेपाली पहाडी नारीलाई तथानाम बोल्ने रावतलाई अन्तरराष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवस कै दिन सम्मान गरेको देख्दा आश्चार्य परेको भन्नु भयो । ‘अब हेर्नुहोला नेकपामा २ होइन, प्रचन्ड,ओली र रावत ३ जना पाइलट हुनेछन । देश फिजिकरण हुन सक्ने खतराको संकेत देखेको छु’ भन्नु भयो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv