चलचित्र ‘अघोरी’को शुभ मुहर्त

काठमाण्डौं,फागुन ३०। बिलभ्ड इन्टर्टेनमेन्ट प्रा. लि. को ब्यानरमा राधादेवी कटुवालको “अघोरी” चलचित्र निर्माण हुने भएको छ । बिहीवार काठमाण्डौंको भद्रकाली मन्दीरमा सो चलचित्रको शुभ मुहर्त गरियो । थ्रिल एक्सन र लभ स्टोरी कथा बस्तुमा आधारित रहेको बताईन्छ ।

कार्यक्रममा संचारकर्मी तथा संगीतकार सरोज कोइरालाले क्ल्याप हाने पछी कलाकारहरुले डायलग बोलेर चलचित्रको शुभमुहर्त गरिएको थियो । चलचित्रलाई नेपालको पुर्वी जिल्लाहरु, काठमाण्डौ र बिदेशको दुबई लगायतका शहरहरुमा छायांकन गरिने निर्देशक भोमन कटुवालले जनाए ।

चलचित्रमा कार्यकारी निर्माता-दिक्षा पाठक,निर्देशक-भोमन कटुवाल,कलाकार-प्रज्वल गिरी,शारदा राज्यलक्ष्मी शाह,मुनम मल्ल ठकुरी,उमेश खड्का,बिन्दा तामाङ,सुरबिर पन्डित,अनमोल कार्की,तारा शाही ठकुरी रहेका छन् ।

त्यस्तै छायांकन पवन गौतम,द्वन्द राजु किरात,संगीतकारहरु दिपक शर्मा,ॐ सुनार , सरोज कोइराला, सुमन राई को रहेको छ । त्यस्तै शब्द डा कृष्ण हरी बराल,मिस्टर आर जे , ॐ सुनार रुबेन पुन मगरको रहेको छ । चलचित्र मा मेलिना राइ, ॐ सुनार, सरोज कोइराला, सुमन राई , योजना पुरी, मिस्टर आर जे ले गायका छन ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv