नागरिकताको बिषयमा आवाज उठाउने हेमन्त सेढाईलाई बिदेशी शक्तीको धम्की

काठमाण्डौं,बैशाख १४ । सिमा तथा नागरिकताका बिद हेमन्त सेढाईलाई बिदेशी शक्तीको धम्की आएको बताएका छन । नियात्रा टिभी सँग को अन्तर्वाताको क्रममा उनले उक्त कुरा बताएका हुन । अहिले नागरिकताको बिषयमा उठेका बिभिन्न चरणका आन्दोलनमा सकृय रहेका सेढाई लाई पनि अनौपचारिक रुपमा धम्की आएको तर पनि देश र मातृभूमीका लागि कसै सँग सम्झौता नगर्ने र नझुक्ने बताए । हेर्नुहोस् अन्तर्वाताको पुरा भिडियो :-

बिगत लामो समय देखी सेढाईले सिमा र नागरिकता बिषयमा आवाज उठाउँदै आउनु भएको छ । पछील्लो पटक गृह मन्त्रालयले गरेको निर्णयको बिरुद्धमा बैशाख १६ गते माइतीघर मण्डलामा बिरोधको कार्यक्रम रहेको जनाउनु भयो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv