उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालयद्धारा १४४० सवारी साधनलाई कारवाही

काठमाण्डौं,जेठ २ । उपत्यका ट्राफिक महाशाखाले काठमाण्डौ भित्र चल्ने बिभिन्न सवारी साधनलाई कारवाही गरेको छ । बुधवार जेठ १ गतेका दिन सवारी चेक जाँचका क्रममा नियम बिपरित चल्ने साना ठुला सवारीलाई कारवाही गरेको हो ।

जस अन्तर्गत मापासे मा ८२,लेन अनुशासन २३९ ,भाडा कार ५२, जेब्रा क्रसिङ माथि सवारी रोक्ने १९,टिपर कारवाही १६,सी सि टिभी मार्फत कारवाही ८२, फुट्पात पार्किङ १०९,हर्न कारवाही ३९,अन्य कारवाही ८०२ गरी जम्मा १४४० सवारी साधनलाई कारवाही गरेको उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv