इन्दिरा लाछिमस्युको वाद्यकला नेवारी लोकधुन प्रस्तुत

काठमाण्डौं, जेठ १० । सांस्कृतिक संस्थानको मासिक श्रृंखलामा बाध्य-बन्दना अन्तरगत भक्तपुरकी इन्दिरा लाछिमस्युले वाद्यकला देखाएकी छिन् । बुधबार सांस्कृतिक संथानको प्रेक्षालयमा आयोजित कार्यक्रममा नेवारी लोकधुन प्रस्तुत गरेकी हुन ।

सानै उमेरदेखि संगीतकर्ममा रमाउदै आएकी इन्दिराले आफुमा भएको भरपुर सिप कार्यक्रममा प्रस्तुत गरेकी थिईन । खचाखच भरिएको प्रक्षालयमा इन्दिराको प्रस्तुतिमा दर्शक रमाएका थिए। विभिन्न नेपाली तथा नेवारी लोकधुन प्रस्तुत गर्दा इन्दिरा खुलेकी थिइन ।

धिमे बाजा बजाउने पहिलो महिलाको रुपमा परिचित रहदै आएकी इन्दिरालाई कार्यक्रममा परिवारले राम्रो साथ दिएका थिए ।

नेवारी लोकबाजा बजाएर भक्तपुरकी सानको रुपमा परिचित इन्दिरा २०५० सालदेखि संगीतकर्ममा क्रियाशील रहदैआएकी छिन ।

कार्यक्रममा पुर्वमन्त्री रघु जि पन्त, संथानका महाप्रबन्धक राजेश थापा, गीतकार सुबासचन्द्र ढुंगेल,लब्ध प्रतिष्ठित महानुभावहरुको उपस्थिती थियो । संस्थानका महाप्रबन्धक थापाले कार्यक्रममा यस्ता प्रतिभा उत्थान गर्न संस्थान सदैव लागिपर्ने बताउनु भएको थियो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv