नेपाल प्रहरी माथि दुर्ब्यहार गर्ने ७ भारतीय नागरिक पक्राउ

पर्सा,असार ९ । मदिरा सेवन गरेर प्रहरीमाथि दुर्ब्यहार गर्ने ७ भारतीय नागरिकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । नेपालमा आएर मदिरा सेवन गरेका ७ जना भारतीय नागरिकले प्रहरी माथि नै आक्रमणको प्रयास गरेका हुन् । उनीहरुविरुद्ध सार्वजनिक अपराधअन्तर्गत मुद्धा चलाउने तयारी गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साले जनाएको छ ।

नेपाल आएर मदिरा सेवन गरी सीमावर्ती भारतीय क्षेत्रतिर फर्कंदै गर्दा चेकजाँचमा क्रममा प्रहरीसंग बिवाद भएको हो । विवाद बढ्दै गएपछि भारतीय नागरिकले कुटपिटको प्रयास गरेका थिए । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक (डिएसपी) अनन्तराम शर्माका अनुसार उनीहरुलाई जिल्लाको जिराभवानी गाउँपालिका–१ महादेवपट्टिबाट नियनत्रणमा लिइएको हो ।

भारतको बिहारमा मदिरा निषेधित गरिएको छ । उता मदिरा सेवन गर्न नपाउने भएपछि सीमा क्षेत्रका भारतीय मदिराका लागि नेपाल आउने गरेका थिए ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv