विप्लवका छोराले नमुना कामवाट गरे गाउँलेको मन जित्ने कोशीस

काठमाण्डौं,असार १० । बुवा नेत्र विक्रम चन्द विप्लवको नेतृत्वमा रहेको पार्टीले सरकार विरुद्ध संघर्ष चर्काएको छ । स्थानिय तहमा आगजनी र बम विस्फोट जस्ता घटना गरेर सरकारलाई तनाव दिइरहेको छ । तर उनै विप्लवका छोरा भने सामाजिक काम गरेर गाउँलेको मन जित्ने प्रयास गरेका छन् । सरकारद्वारा प्रतिबन्धित नेकपाका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द विप्लवका छोरा प्रकाश चन्दले आफ्नो गाउँमा निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर सञ्चालन गरेर गाउँलेको मन जित्ने कोसिस गरेका छन् ।

विप्लव पुत्र डा. प्रकाश चन्दले कपिलवस्तुको शिवगढीमा स्वास्थ्य शिविर सञ्चालन गर्न पुगेका थिए । उनले सामाजिक रुपमा गरेको यो सकृयता प्रति गाउँले प्रशन्न भएका छन् । गाउँलेको निःशुल्क उपचार गरपछि सबैले तारिफ गरेका छन् । शिवगढी नगरपालिका–३ भगवानपुरस्थित नेपाल राष्ट्रिय आधारभूत विद्यालयमा उनको नेतृत्वमा असार ७ र ८ गते दुई दिने स्वास्थ्य शिविर सञ्चालन गरिएको थियो । प्रकाश नेकपाको जनस्वास्थ्यकर्मी संघका केन्द्रीय महासचिव भएका कारण उनले आफ्नो पार्टीगत धर्म पनि निभाएका हुन् ।

प्रकाशले शिविरबाट करिब २ हजार ५ सय जनाले प्रत्यक्ष लाभ लिएको जानकारी दिएका छन् । उनले विभिन्न रोगको परीक्षणका साथै ए–क्सरे र औषधि समेत उपलब्ध गराइएको जानकारी दिए । प्रकाशले चितवनको पुरानो मेडिकल कलेजबाट आफ्ना ११ जना चिकित्सक र स्वास्थ्यकर्मी साथीलाई स्वास्थ्य शिविर सञ्चालनका लागि गाउँ पुगेका थिए । प्रकाशले सोही मेडिकल कलेजबाट एमबीबीएस अध्ययन सकेका हुन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv