वृक्षारोपण गर्नु सम्पूर्ण जगतका लागि राम्रो :नेता बामदेब गौतम (भिडियो सहित )

काठमाण्डौं,असार १४ । राष्ट्रिय वृक्षारोपण दिवश २०७६ को अवसरमा आज वृक्षारोपण कार्यक्रम कोटेश्वरबाट सम्मानिय प्रधानमन्त्री के.केपी ओली द्धारा उद्घाटन गर्नु भएको छ । यसैगरी पुर्व उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री बामदेब गौतमले पनि वृक्षारोपण गर्नु भएको छ ।

नख्खु चोक देखी बल्खु पुल सम्मको सडक किनारमा पार्टीका कार्यकर्ताको उपस्थीतीमा वृक्षारोपण गर्नु भएको हो । “वृक्षारोपण गर्नु सम्पूर्ण जगतका लागि राम्रो कुरो हो,सरकारले आवहान गर्‍यो र बिरुवा रोपियो,राम्रा कामका लागी मेरो समर्थन छ । ” पत्रकारले सोधेको प्रश्नको उत्तर दिदै गौतम ले भने । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv