एलिना खनालको आयो तीज गीत ‘मुसा सँगै मुसी’(भिडियो)

काठमाण्डौं, असार १४ । काठमाडौं। हिन्दू नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तीज आउन दुई महिना बाँकी रहेका बेला तीज गीतहरु सार्वजनिक हुन थालेका छन् । यसैक्रममा गायक भारिथ चलाउने र गायिका एलिना खनालले तीज गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन् । उनीहरुले ‘मुसासँगै मुसी’ बोलको गीत भिडियोसहित सार्वजनिक गरेका हुन् ।

जसमा भागिरथ र एलिनाकै स्वर रहेको छ भने गायक भागिरथकै संगीत रहेको छ । दिनेश सापकोटाको शब्द सृजना रहेको सो गीतमा विनोज पराजुलीको संगीत संयोजन रहेको छ । प्रकाश भट्टले निर्देशन गरेको उक्त गीतमा एलिना खनाल र रामजी खाँडको अभिनय रहेको छ । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv