प्रचण्डका घरभेटीलाई कारवाही

काठमाडौं,असार २० । भक्तपुरदेखि नगरकोट जाने सडक समयमै सम्पन्न नगरेको भन्दै सो सडक निर्माणको जिम्मा लिएका निर्माण व्यवसायी शारदाप्रसाद अधिकारीलाई कारवाही गरिएको छ । उनी नेकपाका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डका घरभेटी हुन् । सडक विभागले अधिकारीको कम्पनी शैलुङ कन्स्ट्रक्सनलाई कारबाहीस्वरुप जरिवाना तिर्न लगाएको हो ।

शैलुङ कन्स्ट्रक्सनका मालिक शारदालाई सडक निर्माणमा ढिलाइ गरेको आरोपमा विभागले उनलाई ठेक्का रकमको १० प्रतिशत जरिवाना गराएको हो । सो सडक निर्माणका लागि तीनपटक म्याद थप गरिदिँदा पनि समयमै काम सम्पन्न नगरेको जरिवाना गरिएको विभागले जनाएको छ ।

नगरकोट जाने सडक दुई वर्षमा सक्नुपर्ने ठेक्का सम्झौता भए पनि चार वर्ष सकिँदा समेत ५० प्रतिशतभन्दा बढी निर्माण सम्पन्न नभएको जनाइएको छ । ३० करोड रुपैयाँ लागत तय भएको सो सडकका लागि हालसम्म ठेकेदार कम्पनीले १४ करोड रुपैयाँ भुक्तानी लिइसकेको छ । पछिल्लो समय सकिएको म्याद भने थप गरिएको छैन ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv