खुल्ला दोहोरी गीत प्रतियोगिता हुँदै

काठमाण्डौं,असार २१ । मौलिक लोक संस्कृतिको संरक्षण र नयाँ कलाकारलाइ प्रोत्सहानको लागि खुल्ला दोहोरी गीत प्रतियोगिता हुने भएको छ ।

राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठान नेपाल र सांस्कृतिक संस्थान राष्ट्रिय नाचघरको संयुक्त आयोजनामा यही असार २२ गतेबाट सुरु भएर २५ गते सम्पन्न हुने सोही प्रतियोगिताका संयोजक एवं प्रतिष्ठानका बरिष्ठ उपाध्यक्ष रामेश बिजिले जानकारी दिए ।

उक्त कार्यक्रममा बरिष्ठ लोकदोहोरी गायक नारायण रायमाझीको प्रमुख आतिथ्य रहनेछ । जमलस्थीत राष्ट्रिय नाचघर कै एक सभाहलमा हुने उक्त प्रतियोगितामा देशका विभिन्न जिल्लाहरुबाट करिब ४० वटा समूहले भाग लिनेछन् ।

प्रतियोगिताका संयोजक एवं बरिष्ठ उपाध्यक्ष बिजीका अनुसार एक समूहमा महिला या पुरुष चार जना रहने छन् । सोही समूहले मौलिक लोक संस्कृतिको संरक्षणमा आंच नआउँने गरि शिष्ट भाषा र सालिन स्वभावमा गीत गाउन पर्नेछ । कार्यक्रम असार २२ गते बिहान ११: ३० बजेबाट सुरु हुनेछ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv