नेकपाको पूर्व माओवादी पक्षका नेताहरुको छुट्टै बैठक प्रचण्ड निवासमा

काठमाडौं,साउन ५ । नेकपाको एकिकरणको काम टुंगिदै गर्दा सत्तारुढ नेकपाको पूर्व माओवादी पक्षका नेताहरुको छुट्टै बैठक बसेको छ । विभिन्न महतवपूर्ण विभागमा सहमति जुटेपछि आफ्नो भागमा परेको विभागका बारेमा छलफल गर्न पूर्वमाओवादी नेताहरुको छुट्टै बैठक बसेको नेताहरुलेब बताएका छन् । पूर्वमाओवादीलाई महत्वपूर्ण १४ विभाग भागमा परेको छ ।

अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड निवास खुमलटारमा आइतबार बिहान सो पक्षका नेताको बैठक बसेको हो । दिउँसो बस्ने सचिवालय बैठकको तयारीबारे छलफल गर्न बैठक बसेको प्रचण्डको निजी सचिवालयले जनाएको छ । आज बस्ने सचिवालय बैठकले केन्द्रीय विभाग, आयोग, सल्लाहकार परिषद्, ज्येष्ठ कम्युनिष्ट मञ्च र जिल्लाका इन्चार्ज एवं सह–इन्चार्ज लगायतको टुंगो लगाउने नेताहरुले बताएका छन् । पूर्वएमालेका नेताहरुले पनि यसअघि आफ्नो भागमा परेका विभागको टुंगो लगाउन छुट्टै बैठक बसेका थिए ।

पूर्वएमालेले पाएको १८ मध्ये महत्वपूर्ण ठानिएको विदेश विभागमा वरिष्ठ नेता माधव नेपाल, नीति तथा प्रशिक्षण विभागमा झलनाथ खनाल र संगठन विभागमा वामदेव गौतमले जिम्मेवारी पाउने सहमति भइसकेको छ । पूर्वमाओवादीले १४ विभाग पाएको छ । बैठकमा सहभागी एक नेताले आफ्नो भागमा परेको विभागको नेतृत्व टुंगो लगाउनेबारे छलफल भएको जानकारी दिए ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv