दिलीप रायमाझीको छोरी दिब्या पनि फिल्ममा डेब्यु गर्दै

काठमाण्डौं,साउन ५ । नेपाली सिनेमा क्षेत्र यतिबेला सेलिब्रेटीका छोराछोरी पनि भित्रने क्रम बढेको छ । नायक भुवन केसीका छोरा अनमोल केसीले तहल्का मच्चाइरकेको बेलामा नायीका झरना थापाकी छोरी पनि फिल्ममा आइपुगिन् । अब फेरी नायक दिलिप रायमाझीको छोरी दिब्या रायमाझीको पनि चर्चा चलेको छ । चर्चित नायक दिलिप रायमाझी पुत्री दिव्या राइमाझीको चर्चा अहिले चलचित्र बजारमा चलेको छ ।

सुन्दरताको हिसावमा चर्चित नायिकाहरुलाई पनि मात खुवाउँन सक्ने दिव्यालाई धेरैले फिल्म खेलाउँन अफर गरिसकेका छन् तर हाल अध्ययनका लागि अमेरिकामा रहेकी दिव्याले कुन फिल्म मार्फत डेब्यु गर्छिन भन्ने निक्र्यौल अलिभएको छैन । उनले शिवहरी पौडेलको फिल्मवाट डेब्यु गर्ने तयारी गरेको भनेर बजारमा चर्चा चलेको छ । दिलिप राइमाझी छोरीलाई आफुले नै हिडेको बाटोमा हिडाउँन भने चाहन्छन् ।

उनको डेब्युको खबरपछि दिव्यालाई सामाजिक सञ्जालमा खोज्नेहरु पनि बढेका छन् । तर भरना पुत्री सुहानाले डेब्युमै लोभ लाग्दो चर्चा कमाईसकेको अवस्थामा चासो यहाँ निर छ की के दिव्याले लक्का जवानबाट डेब्यु गर्लिन् ? उनैले निर्माण गर्न लागिरहेको लक्का जवान बाट उनलाई डेब्यु गराउँने तयारी सोचमा छन् । जुन फिल्ममा दिलिप पनि निर्माताको रुपमा रहनेछ । तर दिव्याले यही फिल्मबाट डेब्यु गर्ने नगर्ने बारेमा भने पक्का भईसकेको छैन ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv