दुई तिहाईको सरकारलाई आदिवासी नेताको चुनौती (फोटो / भिडियो)

काठमाण्डौं,साउन २४ । संयुक्त राष्ट्र संघको घोषणाअनुसार हरेक वर्ष ९ अगस्टमा विश्व आदिवासी दिवस मनाउने गरिएको छ सोही अनुसार आज नेपालमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरेर यो दिवस मनाइयो । २५ औं विश्व आदिवासी दिवसको नारा छ ‘आदिवासीका भाषाहरू’ ।

नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघले यो वर्ष आन्दोलनका रुपमा दिवस मनाउने घोषणा गरेको छ । शुक्रबार आदिवासी जनजाति समुदायले भृकुटीमण्डपबाट सुरु गरेको र्‍याली त्रिपुरेश्वर, थापाथली हुँदै माइतीघर मण्डलामा आई सभामा परिणत भएको थियो । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv