बलिवूड स्टार नायीका बिद्या सिन्हा को निधन

मुम्बई,साउन ३१ । बलिउडको एक समयकी चर्चित अभिनेत्री विद्या सिन्हाको निधन भएको भएको छ । ७१ वर्षीया सिन्हाको बिहीबार निधन भएको हो । मुम्बईको जुहूस्थित क्रिटीकेयर अस्पतालमा उनले आज करिब १२ बजे अन्तिम सास फेरेकी हुन् ।

समाचारले जनाए अनुसार उनी लंग्स तथा कार्डिएक डिस्अडरको समस्याबाट पिडित रहेकी थिइन् । लंग्सको समस्या केही बर्ष देखिको हो । गत साता उनको हालत निकै बिग्रिएको थियो । उनको अवस्थालाई देखेर अस्पतालले भेन्टिलेटरमा राखेको थियो । ब्लड प्रेसर र प्लस रेट स्थिर भएका कारण उनलाई भेन्टिलेटरमा राखिएको थियो ।

विद्याले छोटी बात, रजनीगन्धा, तुम्हारे लिए, पति पत्नी और वो, मुक्ति, इनकार, स्वयंबर, मगरुर और सफेद झुट जस्ता कयो फिल्ममा अभिनय गरेकी थिइन् । उनी रिल लाइफको अलवा रियल लाइफमा पनि चर्चामा रकेही थिइन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv