बालकृष्ण न्यौपानेले यो संविधान मान्दैनौं भनेर जलाउनेहरुलाई कारवाही गर्न चेतावनी (भिडियो)

काठमाडौं, ५ असोज । भ्रष्टाचार विरुद्धको अभियन्ताको दावी गर्ने बालकृष्ण न्यौपानेले यो संविधान मान्दैनौं भनेर जलाउनेहरुलाई कारवाही गर्न चेतावनी दिएका छन् । उनले अहिले संविधान जिवित नरहेको प्रतिकृया दिँदै त्यसरी सार्वजनिक रुपमै संविधान मान्दैनौं भन्नेलाई का रवाही गर्न चे तावनी दिएका हुन् । प्रदेश २ मा सरकारमै रहेकाहरुले समेत संविधान मान्दैनौं भनेर ठाडो उद्घोष गरेको भन्दै उनले चेता वनी दिएका छन् । उनले सरकारले राज्य आ तंक चलाउन चाहेको दावी गरेका छन् । आफ्नो विरोध गर्नेलाई निमिट्यान्न पार्न तर्फ सरकार लागेको बताएका छन् । हेर्नुइहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv