टिका पुनको ‘भेरीमा’ छोरी निकिताको यस्तो नृत्य (भिडियोसहित)

काठमाडौं । लोकदोहोरि गायिका टिका पुन र अर्जुन सुनामको आवाजमा भेरीमा बजारमा आएको छ । झम्के साँझैमा सम्झना छँदै छ यो मुटु माझैमा भेरीमा यो गित करोडौको मन मुटुमा बस्ने पक्का छ। ,नेपालि गित संगीतका एक धरोहर सर्जक रमेश बिजीले मान्छेको मनै चसक्कै हुने गरि शब्द लेख्न गरेको यो गितमा तिलक गन्धर्बको संगीत छ ।

गायक गायिका पुन र सुनामको बयान गरेर कहिले सकिदैन ।,उनका गित नसुन्ने को होला र उनको स्वरले थुप्रै चलचित्रमा स्थान पाईसकेको छ ।मौसम हिमालीको निर्देशनमा कारण चैसिरले छायांकन गरेका हुन् ।,गितलाई नाच र कथामा ढाल्न मौसम हिमाली अब्बल देखिएका छन् , ।

मनोज कार्कीको सम्पादनमा शेखर घर्ति र निकिता पुनको छम छम अभिनय देख्न मिलेको छ।

निकिता गायिका टिका पुनको छोरी हुन् ।,नेपाल कल्चरल रिसर्च सेन्टरले प्रस्तुत गरेको भेरीमा गितलाई टिका पुनको अफिसियल युटुबबाट बजारमा पठाईएको हो ।गितमा कर्णाली प्रदेशको सुर्खेतको सान भेरीनदिलाई पनि विशेष प्रथामिकता दिईएको छ ।गितलाई भने हिमसम्झौता डिजिटलले पोस्ट प्रोडक्सन गरेको हो।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv