गायक निवास थापाको “पछ्यौरी घर बुना” सार्वजनिक (भिडियो सहित)

काठमाण्डौ, माघ २२ । निर्देशक शिबन पोखरेलको निर्देशनमा “पछ्यौरी घर बुना” बजारमा आएको छ । नेपाली गित संगितको दुनियामा आफ्नो छुटै पहिचान बनाउन सफल कलाकार निर्देशनमा पछिल्लो समय आएको “पछ्यौरी घर बुना”मा निवास थापाको आवाज रहेको छ ।

यस गितमा लय, शब्द नेपाली गित संगितका गुरु मानिने कलाकार गायक एबम् संगितकार बिबि अनुरागीको रहेको छ । यस गितमा एरेन्ज कृष्ण बिक भान्जाको रहेको छ । मिक्सीङ श्यामश्वेत रसाईलीको रहेको छ । प्रिज्मा रेकडिङ स्टुडियोमा रेकर्ड भएको यो गितले छोटो समयमा नै बजार तताएको छ ।

शिबन पोखरेलको निर्देशन रहेको गितलाई अजय रेग्मीले छायांकन गरेका छन् । अधिनायक मान सेरचनले संम्पादन गरेको भिडियोलाई युबिन, अप्सना, बिदुर र पुजाको अभिनय देख्न सकिन्छ । र यस गितलाई शहार फिल्मस एण्ड ईन्टरटेइमेन्टले बजार ब्यबस्थापन गरेको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv