अख्तियारले गच्छदार सहित १७५ जनाको नाम निकाले पछी पुर्व सिडियोको आयो यस्तो बयान

काठमाण्डौं, माघ २५ । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काँग्रेसका उपभापति विजयकुमार गच्छदार सहित १७५ जना उपर भ्रष्टाचार को मुद्धा दायर गरे पछी देशैभर राजनितिक तरङ पैदा भएको छ ।

बालुवाटार जग्गा काण्डमा प्रतिशोध राखेर नेकपाको सरकारले प्रतिपक्षका नेता सिध्याउने खेलमा अगाडि बढेको नेपाली काँग्रेसले आरोप र बिरोध गर्दै आएका छन् । सो सम्बन्धमा रहस्य के हो कसरी नेकपाका नेतालाई बचाइयो भन्ने बिषयमा पुर्व सिडियो,राजनितिक बिश्लेशक तथा लेखक आनन्द राम पौडेल सँग नियात्रा टिभीका संचालक रतन चन्द ले लिएको कुराकानीको भिडियो हेरौं :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv