स्याङ्जामा भेटिए दमदार आवाजका धनी ‘प्रकाश बस्याल’ (भिडियो अन्तर्वाता )

स्याङ्जा, फागुन ६ । स्याङ्जा जिल्लाको गल्याङ नगरपालिका वडा नं ५ स्याल्बास निवासी प्रकाश बस्यालको आवाज जो कोहीले सुन्छ उस्लाई लाग्छ पक्कै पनि अनुभवी र ब्यावसायिक गायक हो । तर त्यसो नभै उनी गाउँघरकै मेला पात जाँदा गाउने गायक हुन । यती मिठो आवाज भएर पनि ओझेलमा परेका प्रतिभावान प्रकाश अवसर पाए आफ्नो स्वर विश्व माझ चिनाउन चाहन्छन ।

सानै उमेर देखी पुरुषोत्तम न्यौपानेका गीतहरु सुनेर गाउने गरेको बताउँछन । समय र भाग्यले साथ दिए गायक बन्ने धोको छ भन्छन । नियात्रा टिभीका पत्रकार रतन चन्द सँगको छोटो अन्तर्वातामा उनले पुरुषोत्तम न्यौपाने र चर्चित लोक गायक राम जी खाण का गीत गाएर सुनाए । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv