७० करोड सेटिङ काण्ड:अब लहरो तान्दा पहरो पल्टन्छ – आनन्दराम पौडेल (भिडियो )

काठमाण्डौं,फागुन १२ । सुचना प्रविधी तथा संचारमन्त्री गोकुल बाँस्कोटाको ७० करोड सेटिङको अडियो सार्वजनिक भएपछी देशभर र सामाजिक संजालमा यही कुराले भरिएको छ । त्यती मात्र होइन बुद्धीजिवीहरुले प्रतिकृया दिन बिभिन्न अनलाईन र युट्युब मार्फत आ-आफ्ना धारणा राखेका छन ।
सोही कुरा सेलाउन नपाउँदै पुर्व प्रसाशकिय प्रमुख आनन्दराम पौडेल,बरिष्ठ पत्रकार प्रेम कैदी लगायतका ब्यक्तिव ले अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगमा आईतबार उजुरी दर्ता गरे पस्चात अझै चर्चा चुलिएको छ । सोही बिषयमा के के कुरा राखेर उजुरी दर्ता गरिएको छ त भन्ने बारे नियात्रा टिभीले राजनीतिक बिश्लेशक तथा लेखक आनन्दराम पौडेल सँग गरिएको कुराकानीको अंश तलको भिडियो मा हेर्नुहोस् :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv