कोरोनाले नरोक्ने एसईई परिक्षालाई प्रधानाध्यापकले गरे यस्तो निर्णय

काठमाण्डौं,चैत ४ । एसईई परिक्षालाई दृष्टिगत गरेर ललितपुर जिल्लाले कोरोनाका बिरुद्ध सजगता अपनाउने भएको छ । जिल्लाभर संचालन हुने परिक्षा केन्द्रमा हेल्थडेस्कको स्थापना हुने बताएका छन । नेपाल सरकार र स्वास्थ्य मन्त्रालयको समुन्वयनमा सो ब्यवस्था हुन लागेको हो ।

सरकारले प्रदेश सरकारको ‘एक विद्यालय एक स्टाफ नर्स’ कार्यक्रम अन्तर्गत रहेर आदर्श शैल युवक माद्यामिक बिद्यालय पनी सो को पालना गर्दै विद्यालयले स्टाफ नर्सको सुविधा पाएको छ । एक बिद्यालय एक नर्सको कार्यक्रम अन्तर्गत छानिएको बिद्यालय भएको हुनाले अझ सहज भएको उक्त बिद्यालयको प्रधानाध्यापक सरोज भक्त आचार्यले बताउनु भयो ।

आचार्यले २०५६ साल देखी निरन्तर बिद्यालयमा गणित बिषयको शिक्षक भई अध्यापन गराउँदै आउनु भएको थियो र २०६९ सालबाट वहाँ सो बिद्यालयको प्रधानाध्यापक भई हाल सम्म कार्यरत हुनुहुन्छ । एसईई परिक्षाको तयारी कस्तो छ ? भन्ने बिषयमा सोधिएको कुराकानीको अन्तरवार्ताको अंश को भिडियो हेर्नुहोस् :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv