चलचित्र पत्रकार संघ नेपालको अध्यक्षमा दिनेश सिटौला निर्वाचित

काठमाण्डौं,चैत ३ । चलचित्र पत्रकार संघ नेपालको ८ औं केन्द्रिय महाधिवेशन सम्पन्न भएको छ । सोमबार काठमाण्डौंमा सम्पन्न महाधिवेशनमा दिनेश सिटौला अध्यक्षमा निर्वाचित भएका हुन ।

उपाध्यक्ष जीवन पराजुली,महासचिव समिर बलामी, सचिव रघु सापकोटा, महिला उपाध्यक्ष दिपज्योती थापा,उपाध्यक्ष संगठन : कुबेर डङ्गोल,सचिब (समाबेशी),विशाल हसिन राई ,कोषाध्यक्ष : प्रदिप कार्की , सह कोषाध्यक्ष : बिनोद पोखरेल,सदस्यहरू : दिपक गुरुङ ( समाबेशी) सुरक्षा भट्टराई (महिला),आशिष ओली,गोपी कृष्ण चापागाइ,मिलन ढुङ्गाना,मनिष अन्जान,नवीन गिरी,सृष्टि पोखरेल निर्वाचित हुनुभएको छ ।

अध्यक्ष पदका लागि दिनेश सिटौला,डब्बु क्षेत्री,गीता अधिकारी,अनिल यादव प्रतिस्प्रदामा उत्रिएका थिए, त्यस्तै उपाध्यक्षमा जीवन पराजुली र कुबेर गिरी,महासचिवमा समिर बलामी र बैकुण्ठराज पराजुली, सचिवमा रघुनाथ सापकोटा र राम खड्का,सह-कोषाध्यक्षमा लेक बहादुर आचार्य र बिनोद पोखरेल बिच प्रतिस्प्रदा रहेको थियो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv