चलचित्र पत्रकार संघ नेपालको अध्यक्षमा दिनेश सिटौला निर्वाचित

काठमाण्डौं,चैत ३ । चलचित्र पत्रकार संघ नेपालको ८ औं केन्द्रिय महाधिवेशन सम्पन्न भएको छ । सोमबार काठमाण्डौंमा सम्पन्न महाधिवेशनमा दिनेश सिटौला अध्यक्षमा निर्वाचित भएका हुन ।

उपाध्यक्ष जीवन पराजुली,महासचिव समिर बलामी, सचिव रघु सापकोटा, महिला उपाध्यक्ष दिपज्योती थापा,उपाध्यक्ष संगठन : कुबेर डङ्गोल,सचिब (समाबेशी),विशाल हसिन राई ,कोषाध्यक्ष : प्रदिप कार्की , सह कोषाध्यक्ष : बिनोद पोखरेल,सदस्यहरू : दिपक गुरुङ ( समाबेशी) सुरक्षा भट्टराई (महिला),आशिष ओली,गोपी कृष्ण चापागाइ,मिलन ढुङ्गाना,मनिष अन्जान,नवीन गिरी,सृष्टि पोखरेल निर्वाचित हुनुभएको छ ।

अध्यक्ष पदका लागि दिनेश सिटौला,डब्बु क्षेत्री,गीता अधिकारी,अनिल यादव प्रतिस्प्रदामा उत्रिएका थिए, त्यस्तै उपाध्यक्षमा जीवन पराजुली र कुबेर गिरी,महासचिवमा समिर बलामी र बैकुण्ठराज पराजुली, सचिवमा रघुनाथ सापकोटा र राम खड्का,सह-कोषाध्यक्षमा लेक बहादुर आचार्य र बिनोद पोखरेल बिच प्रतिस्प्रदा रहेको थियो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv