सिनेमा “गोर्खे ” पोस्टर सार्वजनिक गरिएको पोस्टरमा अभिनेता रविन्द्र प्रताप सेन

काठमाण्डौं, चैत ९ । कोजु ईन्टरटेन्टमेनको ब्यानरमा हरि लामाको प्रस्तुति र तिर्थ राम कोजु र हरि थापाको निर्माणमा तयार भएको सिनेमा “गोर्खे ” पोस्टर सार्वजनिक गरिएको छ।
सार्वजनिक भएका दुई पोस्टरमा अभिनेता रविन्द्र प्रताप सेनलाई विशेष प्राथमिकता दिइएको छ । एउटामा सैनिक पोशाकमा रविन्द्र हातमा बन्दुक बोकेर क्रोद्धित मुद्रामा देखिएका छन् भने अर्कोमा हातमा खुकुरी बोकेर दौडिरहेका छन् । यसअघि “सिन्के अचार ” र गाउँ भरि हल्ला भो ” बोलको गीत सार्वजनिक गरेर दर्शक श्रोताको मन जितेको यस सिनेमाले चैत्र २८ गते लाई प्रदर्शन मिति तय गरेको थियो । तय गरेको मितिमा कोरोना प्रभावले गर्दा सो मितिमा अब सिनेमा रिलिज भने नहुने भएको बताए निर्माण निर्माण पक्षले ।


पाल्पा ,बर्दघाट,धम्पुस,पोखरा र काठमाण्डौ लगायत नेपालको रमणीय स्थानहरुमा छायांकन गरिएको यस सिनेमालाई निर्देशक किम्मत गौतमले निर्देशन गरेका हुन ।. गोर्खे बन्ने सपना बोकेका ५ युवाहरुको पात्र लाई सिनेमामा देख्न पाईने बताए निर्माता हरि थापाले।
सिनेमामा रबिन्द्र प्रताप सेन,अन्जली अधिकारी,अर्जुन गुरुङ्ग,आश्मी लामा,आश्मी श्रेष्ठ,एन्जेल श्रेष्ठ ,बाल्दिप राई लगायतकाको प्रमुख अभिनय रहेको छ।


सौरब लामा र निरज कंडेलले खिचेको यस सिनेमाको कथा भने काजी लिम्बुले लेखेका हुन। करिब ४५ दिनमा छायांकन सकिएको छिन्दु पाख्रिन र हरि लम्सालको संगीत रहेको छ । हाल लाई
नेपाल प्रदर्शन मिति तय नभएको यस सिनेमाको अस्ट्रेलिया र अमेरिकामा शो पनि केहि समय पछी सरेको बताए निर्माता निर्माता हरि लामाले। “हामीले नेपाल प्रदर्शन मिति तय गरेका छैनौ तर बिदेशको केहि शो पस्चात भने नेपाल रिलिज मिति तय गर्नेछौ” निर्माता हरि लामाले हामि संग भन्नुभयो। मित्र डी गुरुङको सम्पादन रहेको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv