सुनसान काठमाण्डौं ( भिडियो सहित )

काठमाण्डौं,चैत ९ । काठमाण्डौं आज देखी सुनसान हुँदैछ । सँधै झै ब्यस्त हुने र सवारीसाधानको जाम हुने सडक फाट्टफुट्ट मात्र सवारी चलेकाछन । रत्नपार्क, सहिद गेट, त्रिपुरेश्वर हुँदै सुक्रराज चोक सम्म पुग्दा हामिले देख्यौं सडक किनारमा काठमाण्डौं बाहिरिने र आ-आफ्नो गन्तब्य तिर फर्कनका लागि सवारीको प्रतिक्षामा थिए । त्यस्तै ट्रफिक पनि आ-आफ्नो कर्तब्यपालनमा प्लेकार्ड बोक्दै डिउटी निभाई रहेका देखिन्थे ।

हो कोरोना संक्रमणको त्रास संसारभर छ यसको अहिले सम्म कुनै औषधी बनेको छैन । सरकारले सचेत हुन र यो संक्रमण सँग जोगिन सके सम्म आ-आफ्नो घरबाट बाहिर ननिस्कन अनुरोध गरेको छ । हामी पनि श्वस्थ रहौं र अरुलाई रोग लाग्नबाट जोगाउँ । हेर्नुहोस् यो भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv