यसरी मनाइयो गाइजात्रा महोत्सव २०७५

काठमाण्डौं ११ भदौ । आज देखी काठमाण्डौ उपत्यकामा गाइजात्रा पर्व शुरु भएको छ । हाँस्य ब्यङ्ग्य को महोत्सव पनि मनिने यस दिनलाई नेपाली हास्य कलाकारहरुले ब्यग्यात्मक प्रहर्शन गर्ने गर्दछन । यसै शिलसिलामा आज राजाधानीको रिपोर्टर्स क्लबमा गाइजात्रा पर्व मनाइयो ।

हास्य कलाकार तथा अभिनेता दिपक राज गिरी , पल्पसा डङ्गोल, जितु नेपाल , दमन रुपाखेती , माग्ने बुढा, राजाराम पौड्याल, मनोज गजुरेल, श्रीकृष्ण सिम्खडाले आ-आफ्ना प्रस्तुती दिए । भिडियो हेर्न को लागि तलको लिन्क क्लिक गर्नुहोस् :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv